Banalny tytuł. Nie umiałam wymyślić lepszego niestety . Święta, święta idą. A co się z tym wiąże? Wszyscy się kłócą. Aaaa! Mama z Tatą, Tata z Mamą, Tata z Sis, Sis z Tatą…masakra scared.gif . Tylko ja się nie kłócę bo zrobiłam co miałam i zmyłam się do kompa.
Umyłam sobie włoski tym szamponem co to go miałam przetestować… i co? Nie widze rezultatu. Zero rozjeśnienia. Chyba. Te szampony pewnie nigdy nie rozjaśniają. Ale włosy przynajmniej mam miękkie.
Zrobiłam porządek w linkach (w końcu święta idą tongue.gif.
W zeszłym roku w lany poniedziałek tak ciepło było, że mogłam w krótkim rękawie lotać. A teraz chyba w kurtace będę. Ani się polać ani polotać.
A to już rok mija jak sobie spodnie (nowe wtedy były) rozsiepałam na kolanie bo się właśnie w lany poniedziałek glebnęłam na beton cylon.gif. No ten tego. Teraz je mam na sobie, ale za nowe już nie są bwahaha.gif.
A tak wogóle to fajnie wtedy było. DJ_Paula miała wtedy Pink Sudete, też bym chciała bo mi się wszystko fajne przypomni. Zamówie sobie hehehmm.gif
Niedługo Hoellinka wraca na boarda! Jakoś to minęło i wreszcie będzie znowu! kiss.gif Dało się odczuć Jej nieobecność =[
Postanowiłam od dziś się tu posługiwać tymi fajnymi mordami z boarda bo genialne są. Bez nich ani rusz. Mordy to mordy. A najbardziej zajawkowe są te szklane bigsmile.gifhrm.gifsad.gifsmirk.gif może nie fajne?
To chyba na tyle. Hmm, hmm… nic mi do łeba nie przychodzi. Hmmm. nie da rady.
Aha, czemu tu tam mało osób zagląda? Musze się zareklamować i pogonić Loodziof z Boarda żeby zaglądali tongue.gif
Pozdrawiam!