Własciwie to mi się pisać nie chce teraz. No, ale, ale! Iker dzisiaj ma urodzinki 23 biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif 100000000 lat i sukcesów i takiej fajnej małżonki jak ja (to chyba sobie życzę) oczy.gif Ale zdrówka też i szczęścia, bo jak dzisiaj oglądałam reklamę Reeboka z Ikerem to mi sie wydało, że On jakiś nieszczęśliwy jest worry.gif
P. do mnie dzisiaj dzwoni ‚Masz Eurosport? to włącz! Oglądaj bo Iker jest, dużo , dużo go tam’ biggrin.gif
Fajnie i był. Mówił, że mu było przykro jak go posadzili na rezerwi jak miał 19 lat i musiał na finał grzac ławe. Mi tez było tongue.gif
A tak poza tym wszystko mi zwisa i powiewa. nie mam weny na ta notkę. i wogóle nie mam weny. nie chce mi się uczyć na chemię. Co czwartek się ucze na chemię i się nigdy nie nauczę chyba do końca niczego. Uffff. Chemia jest potworna. I co jeszcze? Mam ochote zaspiewać piosenkę Feamon`a ‚Fuck it’? Chyba tak. Chyba tylko dlatego, że tam dużo przeklina ten dres hehehmm.gif Ale w notce urodzinowej? Chyba nie wypada. A szampon mi się skończył i czym ja teraz łeb umyje? nie chce mi się iść do sklepu o. Jakoś ostatnio wogóle na mecze nie patrzę. Ale na Eurosporta tak.
Wczoraj był zajawkowy film! ‚Morderca w deszczu’ Jak ja takie uwielbiam! O psycholu i to jeszcze takim z woja. Mądry, przystojny, dowcipny, wyluzowany, sprawny, sprytny, fajnie ubrany o! I nieh mi ktoś powie, że psychole i mordercy nie sa fajni. Taaa taaa, ja i tak wiem, że są. A nie te aniołkowe dobre charaktery. Bleah. Końcowa scena: Wysadzili morderce razem z helikopterem – co robi Maria przed telewizorem? Płacze i przeklina żone szeryfa, która go uśmierciła. No dlaczego w tych filmach zawsze ich usmiercają? Oni przynajmniej mają coś do powiedzenia frown2.gif a to boom i nie ma kolesia. Głupie zakończenia mają te filmy.
Aha i jeszcze lyknę sobię na zdrówko KasiLasa! zdrowko.gif Ktoś się przyłączy? Hehheh.
chyba idę teraz chemi się uczyć, a później może jeszcze sobie filmik o mordercach obejrzę?
Aaaaa! I jeszcze wzcoraj oglądałam taki genialny program o … szympansach. O takim rezerwacie szympansów. Murzyni założyli w Afryce w obronie szympansów rezerwat bo jacys z plemienia zjadali te małpy,a po co małpy zjadać? to tak jakby się prawie człowieka jadło. Widziałam jak jeden szympansek sznurowadło wiązał, a druga była biała cała i jedno niebiesko oko miała. A jedną gonili żeby zjeść, ale udało się odratować, ale się tak wystraszyła, że zwariowała. I żyła sobie dalej w rezrwacie tylko, że całe futro sobie wyrwała i była taka łysa i chuda i cały czas sie kiwała na boki i śmiała. To był Little Boy, a biała była Pinky. Program był super. chciałabym dzisiaj tez oglądać. Musze na Animal planet looknąc coś koło 1 – 2 w nocy. Uwielbiam szympansy.
Tylko żeby nie było, że małpy mają jakiś związek z Ikerem tongue.gif On jest bardziej podobny do kangura.

v_casillas.jpgszympans2.jpg

Ej…Podobni nawet, ale szympans to ten po prawej bwahaha.gif

Ikerek =*