Mam troche czasu – nikt mnie nie goni, nie ściga, nie ma mnie w szkole. Może wreszcie (chociaż raz) wyjdzie mi ładna notka, ale wątpie rolleyes.gif .
Po raz pierwszy w życiu dzisiaj cieszyłam się na jakikolwiek sprawdzian. Starzeję się chyba albo coś, ja nie wiem. Od wczoraj czekałam na sprawdzian z geografii. Tylko dlaczego? 1) Jednak geografię lubię 2) sprawdzian był o UE i zagadnienia były bardzo fajne.
Mam nadzieje, że to był pierwszy i ostatni raz. Więcej się nie będę cieszyć na rzaden sprawdzian. I dobrze by było żebym jeszcze z tego dostała 5. Też by było dobrze tongue.gif .
Własnie słucham sobie w kółko „Breathe easy” mojego kochanego Blue (zaraz dostane od kiimi w łeb) i nagle naszła mnie straszna ochota żeby napisać kawałek ‚Faktu’. Wena wróciła, a teraz jest i czas. Tak, tak, zaraz się biore. „Breathe easy” słucham na przemian z „Fuck It (I don`t want you back)” to jest dopiero mistrzostwo. Podoba mi się, a jeszcze bardziej lubie śpiewać refren z ostrym akcentem na ‚F’. Eamon za mało akcentuje. A na Vivie.pl to ‚fuck’ jest jakieś wygaszone – ‚fu..’ eeee. Co nie zmienia faktu, że piosenka jest poprostu genialna.
mam teraz manię sciągania muzyki bo dostałam wreszcie programik. fajny, fajny – fajny aż sobie wirusa nie zasadzę wink.gif Ale i tak się z niego cieszę. Bo do tej pory za wyposażenie mojego kompa w muze był qmpel,a teraz matury scared.gif były i jeszcze nie zda przez moja muzę tongue.gif.
Ogólnie jest jakoś luzacko i przyjemnie mi teraz. Jak na poniedziałek to aż dziwne. Jutro założę się , że już nie będzie przyjemnie, ale nie chce mi się szpecić noteczki. Po co? Ysz. To ja ide na boarda pisać ‚Fakta’.

aha, znowu potwierdzila się teza , że na swiecie jest dużo taboretów.

Pozdrawiam