Przez cały tydzień czekam na to kiedy znowu będę mogła dac taki tytuł notce tongue.gif . Mniej więcej zawsze się doczekuje.
Czuje się w 50% wyluzowana. to dobrze jak na mnie i tak. Jak na mnie w tym wszystkim co teraz jest, ale mam nadzieje, że niedługo się skończy. Będę desperacka i nie ważne jak i co. Nie ważne czy dobrze, ja chcę żeby się poprostu skończyło i dało mi żyć. Nawet jeśli skończy się źle (a wiem, że skończy się źle) spróbuję naprawić! Trzymajcie kciuki!
Wczoraj wreszcie ściągnęłam sobie „U make me wanna” Ojejx, ale miałam banana na ryjcu biggrin.gif. Kocham poprostu ta piosenkę, tak mi się kojarzy z wakacjami. Wczoraj też zgrałam Mauej płytkę i P. też. Ale P. wybrzydzała no wink.gif A dzisiaj sobie zgrywam. Mam chyba 18 zajefajnych piosenek. Np Bena z „Verliebt” , Ire z „Ikarem” i dużo takich faaajnych, ale genialnych!
Dzisiaj w szkole tylko fizyka x2 i plastyka były. 3 lekcje dało się przezyć, ale dzisiaj już nikt nie miał ‚rozdwojenia jaźni’ bwahaha.gif. Tylko teraz musze posprzatać wc`ta i na dole. Bleah, mam nadzieje, że Kahna pozmywa.
A póxniej sobie płytkę zgram :D
Pozdrawiam