Cały czas czekam na ten mecz…Hiszpania z Portugalią, Boże jak się denerwuje. Zawsze jak mnie tak ściska w żołądku i przełyku to później moi zawsze przegrywają =[ Mam nadzieje, że się uda. Jak ja bym chciała! Wogóle bym tak bardzo chciała żeby mieli Euro. Na boardzie jakoś nie umiem wejść w żadną dyskusję więc wolę popisać tutaj =]. Wogóle się ostatnio nigdzie nie umiem udzielać ;) . Mam jakiegoś wewnętrznego doła, który wynika z niczego…Z niczego? Aha. Najchętniej bym się połozyła i spała. I tak spała, spała…i przespała życie ;).
Wczoraj Czechy mnie zachwyciły =] Też miałam zajawkę, ale to chyba nawet nie 1/10 tego co Hoellinka miała =*. Wcale się nie dziwię. A wogóle to oni mi Niemców wywalą. Uś. To trudno. Niech wygra lepszy. A wogóle i tak nikt nie lubi Niemców i każdy w tym meczu będzie za Czechami. Heh. Ale, aha! kiimi mówiła, że też im kibicuje =] To bardzo dobrze =] Sama bym zostać nie chciała.
Z P. mi się kontakt urwał. Wiedziałam, że tak będzie, ale myślałam, że dopiero po wakacjach, a to się stało jeszcze przed. Tylko tyle, że nadal chodzimy do tej samej klasy.
Na początku byłu źle. Później w to wszystko wchodziłam powoli, a później znowu wszystko się spieprzyło. I odchodzę z tej klasy…z tej szkoły pokłócona z wszystkimi…Na własne życzenie? Właściwie mnie to malo obchodzi. Wcale. Nie przywiązuję się do ludzi, którzy nie należą do mojej rodziny. Wogóle nie rozumiem tego, że człowiek musi żyć w stadzie i wogóle. Wole sama. Zamknąć się w pokoju i siedzieć. Najlepiej bez ruchu. Co więcej?
Zauważyłam, że we mnie nie ma życia wogóle. Ale to głupie. Kiedyś zauważyli to moi Rodzic, teraz widze to sama. Ale pytam, co więcej?
Nic

Cholerny dół! Niech się odemnie odpierdoli raz na zawsze! Albo niech mnie ktoś z niego wyciągnie…Ale kogo to obchodzi…? Buehehehehehe,bwahaha.

Dobrze, że sobie wczoraj ściągnęłam genialną muzykę =] „Broken” Super, kocham! i do tego jeszcze moją ukochaną „I will find you” z mojego filmu! Jakie to jest genialne! =] Heh.

niech chociaż Hiszpania awansuje…Niech ten mecz im dzisiaj wyjdzie… Proszę! Pomodlę się za nich =] Na pewno =]
A jak oni teraz odpadną to nie wchodze na neta. Po co to pisze? Nikt nawet nie zauważy ;)

Heh…

!!! !!! !!!Viva Espańa!!! !!! !!!
Forca!
Forca!!
Forca!!!
Forca!!!!
Forca!!!!!
Forca!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!