O kurde. Mam dzisiaj po raz pierwszy od długiego czasu (prawie) w zupełności dobry nastrój. Mam ochotę zapalić sobie kadzidełko i zjeść arbuza. Jest ciepło, fajnie, spokojnie…Totalny luz. Wakacje 2003 poprostu. =] Przeraża mnie tylko jedna rzecz :scared: :lol: Mała ilość komentarzy na moim blogu biednym opuszczonym. Czy ktoś tu jeszcze wchodzi? Aaaaa ;):P A nawet wiem co jest powodem małej ilości komentarzy!
1) Brak kopaninowych notek!
2) Zbyt osobiste notki
3) Zbyt nudne notki
4) Brak uporządkowania notek.
5) Nie wiem co jeszcze ;):P
Właśnie słysze jak się na dole kłóccccccccą bo źle jakąś wnękę zrobili czy coś. Ehhhs z tymi remontami ;):P :lol: Dobrze, że to nie mój pokój bo bym była w to zamieszana, a tak to jestem tylko zakurzona :bwahaha:

***
Widziałam dzisiaj nowy teledysk Blue. Jak ja ich lubie =] Od razu mi się przypominają stare klimaty. Wszystko mi się z wakacjami kojarzy. Nie znam tylko tytułu tej piosenki, ale jest fajna. Tylko troche nie wpada w ucho. ale ważne, że Blue heheh. I Em ma nowy z D12. Nie ukrywam, że wolałam jak bym sam, niż z nimi. Może się jeszcze kiedyś rozpadną. No i Em w ciemnych włosach? W ’8 mili’ to było fajne, ale jako raper to lepiej wyglądał w tych białych. To znaczy się już przyzwyczaiłam. I znowu widziałam ten nowu teledysk Overgrounda, heh, wole ‚schick mir nen engel’ (właśnie mnie naszła ochota tego posłuchać…oj jak bardzo) I fajna jest piosenka ‚Fuck you all’ bardzo dobrze się śpiewa. (W Kołobrzegu cały czas łaziłam z tym refrenem i mnie Mama wreszcie opieprzyła :lol: ) co jeszcze nowego na Vivie słychać? E nic ciekawego, chyba. Alexander ‚Sunshine after the rain’ – moja Mama to dzisiaj widziała i powiedziała, że robi smieszny dziób jak śpiewa. Rzeczywiście – nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Lol. Mam ochotę sobie posłuchać piosenki z Ally McBeal. Awwwww, jak ja je kocham… Bardzo. ‚Maryland’ * ‚Neighborhood’ * ‚Searchin` my soul’ * ‚Ask the lonely’ – własciwie wszystkie. Awwww. Uwielbiam ta kasetę =] Jak ja bym dużo dała żeby mieć taką płytę =D Pamiętam jak najpierw w VI klasie mi ta płytę pożyczyła Karo. Wtedy się w niej zakochałam i tak mi zostało ;):P I nigdzie nie szło dostać. Ale później zamówiłam sobie przez net =] Koło Gwiazdki doszła. Ale zamówiłam sobie kasetę. Pamiętam jak Tata się pomylił i całą piosenkę jedną mi zagrał wywaidem :bwahaha: Jak ja wtedy rozpaczałam. Bo ta kaseta była nowa. :lol: Wtedy to bylo straszne. Ale tej piosenki aż tak bardzo nigdy nie lubiłam, heheh. A teraz ta kaseta i tak jest strasznie zjechana. Ma taki pogłos ;):P Rozklekotała się. Hehe. dlatego muszę się teraz postarać o płytę ;).
Tyle o muzyce =] Czyli o wszystkim, bo muzyka to wszystko i wszystko wiąże się z muzyką =] :love: :luv:

***

Ale dzisiaj pisałam, pisałam, pisałam. Ojejjj. Nie wiem ile w sumie tych odcinków było. Ale ja to lubie. Bez pisania i bez muzy to by mnie chyba nie było. ;):P Jutro też pewnie coś wykombinuję ;).

***

Wogóle to troche jestem zmęczona bo wczoraj do 4 czytałam. Jak zobaczyłam, że się jasno robi to aż mi się gorąco zrobiło. I wtedy mi się już wogóle spać nie chciało. Takie ładne niebo było. Jak na morzem. I tak ładnie wszystko niebiesko wyglądało. Potem już i tak nie mogłam spać. Popatrzyłam sobie przez okno =D. A póxniej mnie i tak remontami obudzili. Chyba 9-10 mogła być. Z resztą i tak nie spałam chyba ;) Książka jest fajna. Dzisiaj musze dalej czytać, musze, musze. I Thomas występuje =]. Lubie to imię.

***

Coś czuje, że zaraz się skończy mój dobry nastrój ;):P Moja Sis coś tam marudzi słysze. Ejjjj, ja nie chce… =( Dlaczego nie moge mieć dobrego dnia? co znowu będzie nie tak? Widocznie coś musi. Taki los =(