…and I wanna fly…

Jesiennie się zrobiło. Po wakacjach ani widu ani słychu…Teraz znowu na nie czekam… Przynajmniej jest motywacja :rofl:
Koffam PO normalnie =D Jakie dzisiaj były jaja. Nie moge. A w ogóle nie jestem najwyższa z dziewczyn i nie stoja jako pierwsza i wyszło mi na to, że jestem II czyli musze dać krok w przód i jestem ‚czoło’ :rofl: Ale fajne to jest. Nawet sobie w domu przećwiczyłam te okrzyki: W prawo…ZWROT! i tak dalej ;):P. Ja chce być tym od komend :rofl: Mnie się to podoba, hyhy.
A w ogóle to dzisiaj dziewczyny powiedziały, że jestem prawie równa z Jagodą i Biną. Był problem która jest z nas jest najwyższa no a Jagoda i Bina mają po 172. No to kurde ile ja mam? Moja Mama mówi, że 178. No, ale różnica 6 cm chyba jest dość mocno zauważalna. No więc kurcze nie wiem. Może Jagoda i Bina są wyższe niż 172? No, ale niezależnie od siebie podały swój wzrost. I tyle mają wpisane. Co to ma być? w ogóle? Jeden prosty wniosek: że Maria zaczęła maleć zgodnie ze swą gorącą prośbą :rofl:
Musze się zmierzyć. Bo znowu Adze sięgam do ucha.
No i co ze mnie za żyrafa? Kurcze się :rofl:.
W każdym razie w mojej (kofanej =* ) nowej klasie nie jestem żyrafą już na pewno. [Dzisiaj po pierwszym ustawieniu na PO byłam w rzędzie jako 6 pod względem wzrostu :rofl:] póxniej się zmienio bo chłopacy poszli bye, bye i mierzyłam się z dziewczynami i znowu byłam II, chociaż Aga mówiła, że Jagoda jest wyższa. Rofl. Jazda co nie? A w końcu okazało się, że Jagoda jest niższa od Biny. To dopowiedział pan ;) Z resztą mi za każdym razem wychodzi inny wzrost.
Myślałam jeszcze, że w gre wchodziły tu buty, ale na PO nie może być żadnych koreczków. Jagoda miała płaskie. Sabinka też. Pfyyy.
Z tego jeden ogromny wniosek:
Jestem człowiekiem DŁUGOŚCIOWOZMIENNYM. :rofl:
to znaczy Żyrafą z tendencją malejącą :rofl:.
Ale w ogóle PO jest fajnie :rofl: Ja kcem być tym…tym, no od komend :rofl: Pamiętajcie ;):P
Czy ktoś z mojej nowej klasy ma adres mojego bloga? Hmmmm. Chyba nie… No to trzeba będzie reklamkę zrobić ;)
Nie pisze, że życie jest piękne bo nie jest. Ale PO jest piękne :) Hyhym.
Niedługo jadem żeby lookneli jak tam moje rozwalające się rzepska w kolanach :P Paralit jestem :P
No i M jak Miłość ruszyło. Kamil ruleZ! =]
Ikuś rules! Ben rules! I C rules! Kiracze rules! PO rules! 9 czwartkowych lekcji rules! Keanu rules! Żyrafy rules! Obcasy rules! ‚Singer’ rules! Wojna Trojańska Rules! Mitologia rules! Troja rules! Grecy rules! Parysy, Hektory i Priamy rules! Wzrost rules! Fan club rules! Coby rules! Afroamerykańskie dz…iewczyny rules!
I to wszystko nie ma ze sobą prawie żadnego związku :rofl:
No i SKŁADNE notki rules, rules, rules!!!
A w ogóle to chcem iść na kółko jakieś tam muzyczne. Będę śpieeeewać ;):P Mam nadzieje, że koleżanka Izunia ;) się da namówić na duety :rofl:.
Nop to tyle…
Pozdrawiam wszystkich! =* Wszystkich, wszystkich!.
i pamiętajcie, że życie jest do dupne :P

rrrrooooTffflll! – z ‚T’ żeby mnie El nie poprawiał :rofl: