*Fajne to było niewątpliwie :lol: Wszystko przez te tic-tac`i. A właściwie przez to, że jak się denerwuję to wpierdzielam. :Lol: Zawsze wpierdzielam :lol: Aga: ‚Ty ciągle jesz!’ Jem, jem, a jakże. Coś z tego życia chyba mieć muszę =P . Nie twierdzę, że nie mam, ale chociaż najeść się porządnie można.
W ogóle to fajnie być czubem, nie… Lepiej być czubusiem. Trzeba sobie obrać jakieś pseudo operacyjne co nie? Maria, Maria…łe tam. Już lepiej Marija, Marija ;):P dzisiaj słyszałam tę piosenkę. Ale czubuś do mnie pasuje. :lol:
* Nie wiem czemu, ale dzisiaj jakoś fajnie było w szkole. No cóż, nawet w szkole czasem jest fajnie :lol: Wstyd przyznać, ale i tak o lekcjach nie moofie. No o przerwach raczej :lol:
Krówki robią muuu i dają mleko, a zmleka jest śmietanka, a ze śmietanki serek kiri
Chyba się nie powtarzam ;):P Gdzie mi przyszło żyć! no ludzie ;):P.
Sama się niedługo zamienię w kirione ;):P Boże uchowaj! Niet, niet, spasiba.
* Długi weekend to mnie normalnie przy życiu trzyma (ło, sms przyszedł, a ni ma miejsca i nie wiem co skasować, no kurfde) Więc powracając do long łyku i endy to sobie jutro pośmigam na występy 11 listopadowe! Nio! Patriotyzm must be, a jak? Chętnie bym jeszcze z pochodnią posmigała ulicami zacnego miasta, ale nie wiem. Jeszcze mi znowu palce zczerwienieją, nastepnie zsinieją, a natępnie zbieleją :scared: ja ostatnio. to normalnie było straszne. Ale kurde, jeszcze je mam to chyba nie takie straszne, w mordfe jeża! Nio.
* Hmmm, w piątek to bym ładnie chciała brum, brum do Wrocławia. Płytke sobie muszę kupić fajną – Blue, o! No i getry co by mnie Prydz zechciał :looool: Moje szare się już takie nie tego zrobiły, a zima idzie a w spódnicy to już nie byłam chyba z 5 miechów ;):P
Też sieu mnie aga dzisiaj pyta czy mam krzywe nogi, a ja normalnie szok, przerażenie w oczach i sobie myśle, kurna co jest. Mi sieu zawsze takie w miare, w miare proste wydawały. A Aga mi na to, że od początku roku w spódnicy nie była w szkole. no fakt. Jak sobie to uświadomiłam to sobie myśle, że czas to zmienić bo kurna jak sobie wszystkie 31 osób pomysli, że mam krzywe nogi to już będzie krzywo. Normalnie tragednia na miare WTC! ;):P nie, nie, nie. Trza to zmienić! Trza.
No i jeszcze pare fajnych rzeczy kcem osbie kupić. Trzeba trzymac formę ponad normę. No kurdfe.
* Co by tu jeszcze? aha. Taka obżarta jestem, że chyba zaraz normalnie się pozygam, a chce sieu iśc kąpać, dac sobie na łeb cytrusa :lol: A jak pójde to pójdę na dno po 0,001 sek. Straszne. To chyba przez te tic-tac`i, a podobno miały miec tylko 2 kalorie. Ehss tam. Te reklamy. Bo niepodobno żebym była taka obchana po 3 Kubusiach, rybach i gołąbkach? Eeee, nie sądze. Obstwaiam te tic-tac`i.
* Ale mam goopafkę nio niech to kłokot normalnie. Ale calkiem poważna jestem. normalnie jakby ktoś miał problema to zaraz mogę pomóc z moimi psychologicznymi zdolnochami :rotfl: Dobree, co nie?
* Aha i jeszcze coś do mojej Sis: Kurna, kij ci w oko patafianie! ;):P Będziesz tu włazić, kurnia! Na gołe klaty chodź lepiej przychlaście nio!
[Mam nadzieję, że teraz wejdzie i będzie surprise! Czy jak to sieu tam pisze =P ]
* Dobra, lece lać wode…Nie, nie ide pisać wypracowania =P Kurde, wode ide lać do wanny (You make me wanna, jak to ładnie jeden zespół przyśpiewywał) Huehehe.
nio i jeszcze cieu chciała ujawnić, kurnia, fajna fota :lol: (skormność), ale kurnia moofie, że fota, a nie, że ja. Bo wyszłam na niej jak kot. normalny kot. Cicifici. :lool: Uehehe.
A ostatnio mi zostało powiedziane, że wyglądam jak lalaka. Dolls. Lol. nieprawda bo jak kuot! ;):P Nie kuokot, tylko kot :lol:
Pozdrawiam (I c – jak cytrus na łebie).
Nera. =P

Marija, Marija

;):P