Zdecydowanie trzymałam kciuki za Łotwę bo zakochałam się i w piosence, którą śpiewali i w Aniołku, którego do teraz imienia nie znam, bu. Piosenka była sliczna i Aiołek też :D W sumie wysłałam 6 smsów ;) Jak na mnie to dużo, bo raczej się w takie rzeczy nie bawię.
Hmm, nawet gdybym miała mozliwość (w tym przypadku, chyba po raz pierwszy) nie zagłosowałabym na Polskę, niestety, no. Zostawię ten występ bez komentarza bo jestem w takim dziwnie fajnym nastroju, piosenka z Łotwy mnie uspokoiła stu procentowo.
Cały czas jej słucham ze strony Eurowizji :) W video jest CAŁA :D Awww :heart: Śliczne. Teraz chyba słyszę po raz 6 , ale nie zamierzam na tym poprzestać, muszę się nasłuchać do snu…albo pójde spać przy kompie :idea: :lol:
W ogóle lubię Eurowizję :) Dużo muzy można się nasłuchać, obojętnie jakiej, ale wreszcie coś w ucho wpadnie ;) Hmmm, tylko w 2004 nie wpadło mi w ucho nic, kompletnie :| Ale już w 2003 dużo i bardzo kochane :D Zwłaszcza moja Portugalia ‚Deixa-me sonhar’ śliczna piosenka, jakoś tak zawsze przy niej płakałam ;) A teraz już nie mam ;( Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś kiedykolwiek gdzieś mi ją załatwił. Chociaż kilka sekund. A teraz będę polować na ‚The war is not over’ :D Kocham piosenki, które mogę słuchac w kółko bez przerwy :heart:
Sama nie wiem czemu mi się podobał Aniołek bo wybitnie nie jest w moim typie, ale taki fajny chłopiec – uspokajająco wpływający na moje nerwy ;) Śliczny poprostu.
W rezultacie Łotwa była na miejscu V :) Ładnie. W pewnym momencie byli przez jakiś czas na I :) Awww, ładnie.
Gratulacje

5b368o.::The war is not over::.

I slowly walk into the night arround
To see how dreams of people die
They gently fall from windows all around
And crash against the ground like glass
And I’m so sorry I’m so helpless in this angry world
If only I could change it for one day

Refrain
The war is not over everyone knows it
It’s just a reason to make us believe
That someone’s the loser someone’s the winner
To make us believe that’s the way it should be
But I don’t wanna believe

In the story they all tell this fairytail has gone to far
I take a step and dare myself to be free
To see how beautiful we are that everyone can be a star
If only we would start believe in dreams
Believe in who we are

Śliczny text. Kocham go. I kocham ich =*
Znowu płaczę :)

=*

Tak…
If only we would start believe in dreams
Believe in who we are