Oto ja w nowym wcieleniu – Sicku ;) Tak ktoś na mnie rzekł i mi sie baaaardzo podoba i już tak zostało wśród GC kids :lol:
Nie chciało mi się robić friend testu czy tam friend quizu więc popracuje nad blogowym ;) Eeee, bredze? Być może.
W ogóle to cieszę się, że GC kids to tacy spox ludzie :D (to chyba nie wygląd na podlizywanie bo nie mają raczej mojego adresu bloga :P ) Tylko się poprostu cieszę :D
Benjamina odbiorę w sobote rano a nie w piątek wieczorem tak jak miało być na początku ;)
Tak, w piątek gdzieś się wybije z Offikiem ;) Który wreszcie będzie mógl zostawić Misie samą na troche dłużej ;)
Wczoraj byłam na ognisku klasowym w pubie ;) to nie bylo ognisko klasowe tylko spotkanie po latach ;) (dokładnie po roku) Więc 3G RuLeS!
Przy okazji pozdrowionka dla:
Pauliny, Martyny, Agi, Zuzi, Ani, Kasi, Karoliny, Mauej, Hakera, Oleja, Młodego, Tadka, Sebastiana, Muchy, Żychloka, Ryby.
(niedługo może dostane foty to chętnie umieszczę :D ) Jednym słowem było fajnie, zajebiście albo jak kto chce kolorowo ;) Miałam być do dziesiątej a wróciłam chyba po dwunastej ;) Czyli tak jak prawie całość.
Od razu mi się przypomniało gimnaznjum, któe wcale nie było zajebiste, ale jak patrze sobie wstecz, wstecz, wstecz to widze, że może jednak było. Sama nie wiem. Pod kilkoma względami napewno.
A teraz nie chce mi się iść do szkoły, wcale. Pod żadnym względem. Tak więc nie martwcie się dzieci bo zawsze może być gorzej.
Aaaa, jestem ‚skrzywiona i licytująca’ ;) Wiem. to chyba taki rodzaj toksyczności? dlatego pojęlam, pojęłam i daje loozu =* I przepraszam za to też =* Ale mam nadzieje, że się osoba nie gniewa, sicku się wycofa, wycofuje albo wycofał ;) Ale Sicku to tylko taki duży głupek ;) Takie GC baby ;)
I bredzi
bredzi
bredzi.
Jest późno i mi się kręci w głowie, opadają mi powieki i w ogóle. Chyba chce mi się spać.
Mi się chce spać! No :(
Niech ktoś powie, nie pytając o nic jak jest najladniej?
Sicku, GCBaby, Freak, FreakGirl, GCGirl czy jak? Niech ktoś coś na litość wymyśli.
:ziewa:
Ten GC dałn Joel albo jego GC dałn brat Benji muszą mnie zobaczyć =P Jakakolwiek ma być ich reakcja ;) w końcu Joel czyt. Joel jest tam pięć razy dziennie.
Teraz wcale nie bredze!
Stwierdziłam, że jak na Sickowego pantofelka to jestem gniealna. Miałam jakieś 5 minut żeby zabrać kasete i nagrac sobie We Believe na dużym ekranie i zdążyłam ;) Było sobie koło 23.00 na Vivie plus w Get The Clip Rock. Więc Sicku biegnie do sis po kasete. Biegnie na dół. Rozwala remontowe dekoracje czyli jakieś powiewiste folie które zwisają u sufitu i biegnie przez zakurzony ruinasty korytarz do pokoju. po drodze zrzuca trampki które się nieźle obieliły i już jest. Szuka vivy i zaczyna coś pstrykać guziczkami w pilocie bo nie wie czym sie nagrywa. Więc ciśnie tego biegnego pilota aż zaskoczył i nagrał boguducha winnego HIM’a który sobie tylko śpiewal coś o skrzydełkach. (ale ja aż tak HIM’a nie lubie, bez przesady :oczy: ) Więc Sicku napalony z pilotem w ręce czeka na WB a tu perfidnie reklamy puścili. Jakies podniecone Niemce, bleee, fu , fu. A reklamy były krótkie i od razu WB, aż by sicku początku nie zdążył nagrać, ale zdazyl bo to pantofelek geniusz! I nagrało się całe. Aż mi mucha na głowe spadla jak oglądałam i sie darłam ‚Weeee Believe!!!’ Uhuuu ;)
Zgłupiałam.
ale najgorsze w tym wszystkim było to, że postanowiłam Mamie zaprezentować Wb z kasety ;) Moja Mama z umiarkowanym entuzjazmem stwierdzila, że to ładne bo młodzi ludzie śpiewają o ładnych rzeczach. A ja, że nie, bo taki Justin T.? :lol:
No i moja Mama z GC poznaje chyba tylko Benjego i to jeszcze mówi na niego Benjamin czyt. Benjamin ;) Ładnie :D
I powiedziała, że ten Benjamin to jest chyba najgrubszy z całego zespołu, albo przynajmniej wygląda na grubego :lol: Perfidne ;) Paul się uchował ;):p
Ehhhs.
i znowu się poryczałam na Hold On. I znowu notkę spowadzilam do GC. Ale ze mnie Sicku ;) Bo jeszcze nie moge powiedzieć , że Gc dałn no :p Ufff. Kiedy to będzie ;)
Ide spac bo zupełnie mi wali.
Zupełnie.
Dobranoc wszystkim!
Aha!!! I jeszcze ściągnęłam sobie filmik, na którym Joel jest całkowicie wcięty i tak fajnie łapie pion. Ten pijus jeden. Jest obleśny, ma zarost i jakoś dziwnie gada ‚Yoooooooo’ ;) Taki upity oblech, ale taki fajowy ;)
Taki GC dałn pierwsza klasa :D
Ale nie powinien ;) nie powinien. Bad Boy! Blee! A fee! ;)
Ide, bo ja sie zaraz upije tym GeeCoowaniem ;)
Paaapapapa! =*