…na reszte tyż =P
Ale co notka, to notka.
Być MUSI =P
Wienc tak jak się w tv niedzielną porą spojrzy to można otrzymać taki zestaw, całokształtem powalający:
californication – RHCP
give it away – RHCP
summer wine – ville valo (no, to jest ten gyrapho/duppo podobny =P) i babka bliżej nieokreślona – natalia welon czy avelon =P a kto ją tam wi.
desecration smile – RHCP
keep your hands of my girl – good charlotte
snow (hey oooooh) – RHCP
keep ypur hands of my girl – good charlotte
uffff. Chronologicznie sie nawet wysiliłam =P
Ale jaki z tego wniosek? Że tv niedzielną porą nie oglądać bo później się można otworzyć puszke bać =P
Co by tu jeszcze? Że mię brzuch napierdala, że sie tak subtelnie wyraże.
I, że chyba mi nieźle wali w łeb bo jakichś fińskich wypocin słucham. Ni ch* nie rozumiem, ale podziwiam, ah, ah. Ale język bleeeeh, fuj. A jak sie te 13 lat miało to sie za Finlandią szalało :) (nie za tą Finlandią tylko za Finlandią… tą z reniferami =P jak sie miało 13 lat to sie o tej pierwszej nie myślało bo to był grzech śmiertelny =P LOL )
I sobie jeszcze na ‚pretending’ HIM’owe czekam, bo zła złami, ale grają fajnie. Od razu sie czuje jak w zaświatach =P
A jeśli chodzi o moje zacne i godne postanowienie odnośnie kg w te i wewte to mi idzie nieźle =P drugi dzień, ale zawsze =P jak sie Gyrapha uprze to jest upierdliwa jak zimna woda u mnie w wc.
a tak wracając do kwestii muzycznych to sie właśnie słuchając v.v. zastanawiam co on tak akcentuje jak wściekły? Jakby chciał zęby wypluć? pf. Mam wrażenie, że mi ktoś pluje do ucha.
Zimno i brzuch boli. Spać sie chce. Pf. Nie ma co, trzeba zwlec dupe i walnąć do wyrka.
Co jeszcze trzeba dodać to to, że Good Charlotte Gyrapha będzie kochać aż do śmiertki bo to jest naprawde fajny band. I na Good Morning Revival czekam jak dzika, bo już wiem, że to będzie good album. awwwwwwww. Ślina leci bo sie Maddeny i spóła napociły nad tymi swoimi kawałkami. Chwała im za to.
A nie to co Ósma Biesiada jakieś stadium menopauzum walnęli i myślą, że świecą. Obstrzyżone, białe kapturki, psia krew. Nie powiem, że ich nie lubie, ale jeden z drugim by ode mnie czasem w długi czerep dostał =P i by mu ten krzywy ząb całkiem wyleciał =P Pf.
Łe tam. Faktycznie mi sie spać chce. Ide spać.
JO.